неділю, 17 грудня 2017 р.

Завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою на конференції по краєзнавству


14 грудня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці спільно із ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації» відбулась науково – практична конференція  «Краєзнавчі ресурси бібліотек: формування та популяризація» , в якій взяла участь і завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою Оксана  Пальчевська. 





Вона поділилась досвідом діяльності книгозбірні у збереженні історичної пам’яті громади, розповіла про роботу краєзнавчого клубу «Берегиня», створеного в 2011 р. при бібліотеці, про краєзнавчі ресурси бібліотеки, які користуються попитом серед науковців, дослідників, освітян, туристів, поціновувачів історії краю…

Презентація - Слідами історії. Мізоцька ібліотека та збереження історичної пам'яті
Крім того присутні слухали доповідь головного спеціаліста сектору культури і туризму Корецької районної державної адміністрації  Богдани Брухлій про «Роль бібліотек в розвитку внутрішнього туризму: Культурно-пізнавальний, ностальгічний, релігійний, екотуризм» . Директор ЦРБ Н. Грановська висвітлила діяльність туристично центру, що діє на базі Корецької центральної районної бібліотеки. Олег Костюкевич, місцевий експерт Google розповів які можливості надають сучасні сервіси Google бібліотекам в розробці карт туристичних маршрутів. Віктор Смоляк, методист з питань інформації Шумської ЦБС виступив із презентацією  «Патріотичні маршрути: розробка та організація». Наталія Волян, спеціаліст Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки провела консультацію  «Як розробити та провести бібліотечну екскурсію» , Анжела Хамедюк  провела майстер-клас «Екскурсія бібліотечною експозицію»  
На слідуючий день - 15 грудня 2017 р. в Здолбунівській центральній районній бібліотеці відбулась зустріч бібліотекарів району з Володимиром Остапуком, істориком та краєзнавцем, членом Національної спілки краєзнавців України. 
Під час зустрічі Остапук В.П. презентував своє нове дослідження «Перша школа в Здолбунові. Крізь призму десятиліть». Історичні дослідження автора цікаві не тільки
для місцевих краєзнавців, а й для всіх, хто вивчає історію Волині. Книги Остапука В.П. відрізняються академічним підходом з чітким посиланням на історичні документи та
архівні матеріали.
З досвідом краєзнавчої роботи з колегами поділилась і завідувачка міською бібліотекою селища Мізоч Оксана Пальчевська, яка займається дослідженням історії селища Мізоч. 



На сторінках Інтернет видань http://libr.rv.ua/ua/news/4979/

Немає коментарів:

Дописати коментар